هنرستان پسرانه فنی و حرفه ای باقرالعلوم (ع) اداره آموزش و پرورش منطقه 7 تهران

      

   

هنرستان باقرالعلوم با هدف ایجاد زمینه برای شکوفایی استعداد های دانش آموزان، ایجاد محیطی تربیتی و مناسب رشد و بالندگی، ازبین بردن دغدغه خاطر اولیا از نظر امور آموزشی و اخلاقی، ایجاد محیط مبتنی بر روابط سالم و دوطرفه بین دبیران، کادر آموزشی - انضباطی و تربیتی با دانش آموزان و اولیا محترم، احترام متقابل بین اولیا و دانش آموزان و ارزش نهادن به پیشنهادات منطقی و معقول آنان و... تاسیس گردید.

 

       

   

چند نکته امتحانات و ورود به سایت

با آرزوی قبولی عزاداری شما سروران گرامی و با توجه به شروع امتحانات پودمان اول و مستر، توجه شما را به برخی نکات جلب مینماید:


1- برنامه امتحانی در اختیار دانش آموزان قرار گرفته و اولیاء محترم نیز میتوانند از کانال و سایت به آن دسترسی پیدا نمایند. با تاخیر و غیبت هنرجویان طبق قانون رفتار خواهد شد.
2- تقریبا نزدیک 2 هفته است که قوانین و راهکار های ارتباطی با هنرستان در کانال و سایت قرار گرفته و چندین مرتبه در صف و کلاسها راجع به عودت برگه آخر تذکر داده شده است،لذا هر کدام از هنرجویان که برگه را شنبه تحویل ندهد کسر انضباط و سپس ممانعت از ورود به جلسه امتحان بعمل خواهد آمد.
3- هر کدام از اولیاء یا هنرجویان که مشکل ورود به پروفایل خود از موبایل یا سایت را دارند روز شنبه از ساعت 2:30 تا 4 برای رفع اشکال مراجعه نمایند.
4- از ابتدای آذر ماه تمامی اطلاع رسانی ها اعم از انضباطی،آموزشی، جلسات و پیام ها از طریق اپلیکیشن که میبایست بر روی گوشی شما نصب شده باشد انجام خواهد شد.
5- در طول امتحانات کلاس های مهارتی روز پنج شنبه برگزار میگردد.
6- کلاسهای کنکور از روز پنجشنبه 24 آبان ماه با دروس تخصصی آغاز می‌شود و هنرجویان عزیز تا آن زمان فرصت ثبت نام دارند.


در پایان سلامتی و عاقبت به خیری همه عزیزان را از درگاه حضرت باری تعالی خواستاریم و موفقیت شما در امتحانات را آرزومندیم.
شورای معاونین هنرستان باقرالعلوم(ع)

نظرات خوانندگان
تا کنون هیچ نظری درباره این مطلب ثبت نشده است
نظر جدید
نام*
ایمیل
نظر*

متن تصویر*
مشاهده لیست تمام مطالب...

    

هنرستان ها زمینه مناسبی برای فرهنگ سازی تفکر کارافرینی در کشور است که در همین راستا توجه به رشته های فنی وحرفه ای جهت مهارت آموزی دانش آموزان از سیاست های راهبردی وزارت آموزش و پرورش می باشد.

رئیس اداره فنی حرفه ای و آموزش های مهارتی اداره کل آموزش و پرورش استان با بیان اینکه اشتغال جوانان مهم ترین دغدغه مسئولان کشور در شرایط کنونی است گفت: طبق ارزیابی های صورت گرفته زمنیه اشتغال زایی و کارآفرینی در رشته های فنی و حرفه ای بیش از رشته های نظری است.

   

    

آئین نامه آموزشی و شرایط فارغ التحصیلی هنرجویان

 

قبولی در پایه دوم

1 -  دانش آموزان پایه دوم مردودی ندارند . و چنانچه در درس یا دروسی نمره سالانه کمتر از حد نصاب قبولی (10یا 12) کسب نمایند می توانند در امتحانات شهریور ماه شرکت کنند تا نمره حد نصاب قبولی را کسب کنند. اما در هر حال به پایه سوم راه می یابند.

2 -  چنانچه دانش آموزان پایه دوم پس از امتحانات شهریور ماه موفق به کسب نمره حد نصاب قبولی در درس یا دروسی نگردد، می بایستی دروس سال سوم را انتخاب نماید ( به سال سوم وارد شده ) و در تابستان و دی ماه  سال سوم دروس باقیمانده از پایه دوم را انتخاب واحد نموده و بگذراند

 

قبولی در درسهای غیر نهایی سال سوم

1 -  پس از برگزاری امتحانات پایانی نوبت دوم (خرداد) زمانی  هنرجو در هر یک از درس های غیر نهایی قبول شناخته می شود که نمره سالانه وی در هر درس کمتر از حد نصاب قبولی (10یا 12) آن درس نباشد .

2 -  دانش آموزی که پس  از  امتحانات  نوبت  دوم شرایط قبولی را در درس یا درس هاییرا  احراز نکند و یا  درسهایی  از  سا لهای  قبل  وی  باقیماند ه باشد می تواند در امتحانات همان دروس در شهریور و یا دی ماه شرکت کند و نمره قبولی را دریافت کند .