هنرستان پسرانه فنی و حرفه ای باقرالعلوم (ع) اداره آموزش و پرورش منطقه 7 تهران

      

   

هنرستان باقرالعلوم با هدف ایجاد زمینه برای شکوفایی استعداد های دانش آموزان، ایجاد محیطی تربیتی و مناسب رشد و بالندگی، ازبین بردن دغدغه خاطر اولیا از نظر امور آموزشی و اخلاقی، ایجاد محیط مبتنی بر روابط سالم و دوطرفه بین دبیران، کادر آموزشی - انضباطی و تربیتی با دانش آموزان و اولیا محترم، احترام متقابل بین اولیا و دانش آموزان و ارزش نهادن به پیشنهادات منطقی و معقول آنان و... تاسیس گردید.

 

       

   

بازگشایی مدرسه

بازگشایی مدرسه اول مهر 

ادامه مطلب...

کارگاه ثبت نام ورودی های جدید

کارگاه ثبت نام ورودی های جدید پایه دهم رشته های حسابداری،کامپوتر تابستان 98

ادامه مطلب...

لباس فرم هنرستان

با سلام خدمت اولیاء و هنرجویان محترم


با توجه به مصوبه انجمن اولیاء و شورای معاونین هنرستان لباس فرم سال آینده به شرح زیر است :

شلوار مدرسه با جنس کتان یا پارچه ای و رنگ های مشکی- سرمه ای و طوسی
پیراهن مردانه آستین بلند با رنگ و طرح دلخواه

تذکر: در لباس پوشیده شده نباید هیچ طرح ، عکس ، نوشته ، پارگی و یا موارد این چنینی وجود داشته باشد و میبایست از این لحاظ حتما ساده باشد.

با تشکر شورای برنامه ریزی هنرستان.

اطلاع رسانی هنرستان

با سلام

از امروز شنبه مورخ 16 شهریور ماه 1398 تمامی برنامه ها ، اطلاع رسانی ها و مواردی که در راستای ارتباط ما بین هنرستان و هنرجویان یا اولیاء می باشد از طریق سامانه همکلاسی ( از طریق وب سایت هنرستان BO7.ir ) یا اپلیکیشن همکلاسی انجام میگیرد. لذا پیامی در کانال تلگرام قرار نمیگیرد.
توجه داشته باشید که پیامدهای عدم استفاده از همکلاسی و اطلاع نداشتن از برنامه ها بر عهده اولیا و هنرجویان می باشد.
برای استفاده از سامانه همکلاسی پیشنهاد میشود که حداقل روزی یکبار آن را چک نمایید.

با تشکر شورای برنامه ریزی هنرستان

برنامه امتحانات شهریور ماه 1398

مشاهده مطالب قدیمی تر...

    

هنرستان ها زمینه مناسبی برای فرهنگ سازی تفکر کارافرینی در کشور است که در همین راستا توجه به رشته های فنی وحرفه ای جهت مهارت آموزی دانش آموزان از سیاست های راهبردی وزارت آموزش و پرورش می باشد.

رئیس اداره فنی حرفه ای و آموزش های مهارتی اداره کل آموزش و پرورش استان با بیان اینکه اشتغال جوانان مهم ترین دغدغه مسئولان کشور در شرایط کنونی است گفت: طبق ارزیابی های صورت گرفته زمنیه اشتغال زایی و کارآفرینی در رشته های فنی و حرفه ای بیش از رشته های نظری است.

   

    

آئین نامه آموزشی و شرایط فارغ التحصیلی هنرجویان

 

قبولی در پایه دوم

1 -  دانش آموزان پایه دوم مردودی ندارند . و چنانچه در درس یا دروسی نمره سالانه کمتر از حد نصاب قبولی (10یا 12) کسب نمایند می توانند در امتحانات شهریور ماه شرکت کنند تا نمره حد نصاب قبولی را کسب کنند. اما در هر حال به پایه سوم راه می یابند.

2 -  چنانچه دانش آموزان پایه دوم پس از امتحانات شهریور ماه موفق به کسب نمره حد نصاب قبولی در درس یا دروسی نگردد، می بایستی دروس سال سوم را انتخاب نماید ( به سال سوم وارد شده ) و در تابستان و دی ماه  سال سوم دروس باقیمانده از پایه دوم را انتخاب واحد نموده و بگذراند

 

قبولی در درسهای غیر نهایی سال سوم

1 -  پس از برگزاری امتحانات پایانی نوبت دوم (خرداد) زمانی  هنرجو در هر یک از درس های غیر نهایی قبول شناخته می شود که نمره سالانه وی در هر درس کمتر از حد نصاب قبولی (10یا 12) آن درس نباشد .

2 -  دانش آموزی که پس  از  امتحانات  نوبت  دوم شرایط قبولی را در درس یا درس هاییرا  احراز نکند و یا  درسهایی  از  سا لهای  قبل  وی  باقیماند ه باشد می تواند در امتحانات همان دروس در شهریور و یا دی ماه شرکت کند و نمره قبولی را دریافت کند .